Eko - Jumir Sp. z o.o. -Transport odpadów, Utylizacja odpadów,...

41-250 Czeladź, Wojkowicka 14a

32 763... 74 54więcej

Twoja lokalizacja

zmień lokalizację

   

 • Street View
 • Mapa

Oferta

OFERTA WSPÓŁPRACY

 

Szanowni Państwo,

W imieniu Firmy Eko-Jumir Sp. z o. o zachęcamy Państwa do zapoznania się z Naszą ofertą.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom firma Eko-Jumir Sp. z o.o. koncentruje się na działalności z zakresu gospodarowania odpadami. W ramach świadczonych przez Nas usług gwarantujemy doskonale zorganizowany transport, kompleksowe zagospodarowanie odpadów,
w tym odzysk
.

 

Główną domeną działalności Naszej firmy jest jej dbałość o solidną obsługę, dlatego możemy się pochwalić coraz większą ilością stałych klientów, korzystających z Naszych usług.

 

Nasza Firma specjalizuje się w zakresie odbioru odpadów przemysłowych, remontowo-budowlanych i niebezpiecznych. Prowadzimy także odzysk tworzyw sztucznych, surowców wtórnych
i odpadów z mechanicznej obróbki. Pragniemy Państwu zaproponować odbiór i skup zużytego sprzętu elektronicznego bezpośrednio z siedziby firm. Wystawiamy Karty Przekazania Odpadów (KPO) po odbiorze sprzętu. Szczegółowy wykaz odpadów znajdą Państwo na Naszej stronie internetowej www.ekojumir.pl

 

Wynajmujemy także kontenery na gromadzenie odpadów o pojemnościach: 5m3, 7m3, 10m3, 20m3, 30m3. Wszystkie ceny są uzależnione od miejsca, rodzaju i ilości odbieranego odpadu.

 

W ostatnim czasie wzbogaciliśmy naszą ofertę
w zakresie odbioru styropianu odpadowo- opakowaniowego oraz surowców wtórnych (makulatury, folii, big-bagów i opakowań typu PET). Oferujemy atrakcyjne ceny skupu.


Posiadamy odpowiednie tereny, hale magazynowe, które pozwalają nam na sprawne zorganizowanie przyjęcia odpadów i dalszy ich proces utylizacji, w tym odzysk.
W ramach świadczonych przez Nas usług firma Eko-Jumir Sp. z o.o. posiada wszystkie stosowne decyzje, które gwarantują jej działanie zgodnie z przepisami w prawie polskim
i europejskim, w trosce o ekologię i ochronę środowiska.

 

 

Informujemy że posiadamy:

 1. Zezwolenie na odzysk odpadów innych niż niebezpieczne
 2. Zezwolenie na prowadzenie działalności w zakresie transportu odpadów niebezpiecznych i innych niż niebezpieczne
 3. Zezwolenie na zbieranie odpadów niebezpiecznych i innych niż niebezpieczne

W oparciu o Państwa wymagania i zadowolenie, staramy się, aby każda oferta była dostosowywana w sposób indywidualny, w zależności od potrzeb każdego klienta. Jesteśmy gotowi spełniać oczekiwania najbardziej wymagających kontrahentów.

 

Możemy śmiało stwierdzić, iż jesteśmy sprawdzonym Partnerem gotowym do współpracy. Świadectwem wiarygodności Firmy Eko-Jumir Sp. z o. o. są posiadane referencje i rekomendacje.

 

W celu poznania szczegółowej oferty Naszej firmy prosimy o kontakt z działem handlowym: 784 918 421.

 

Jesteśmy do Państwa dyspozycji i przyjmujemy zapytania i zgłoszenia codziennie od poniedziałku do piątku w biurze siedziby firmy w godz. od 8:00 do godz. 16:00 lub pod numerem telefonu komórkowego w godzinach późniejszych.

 

 

Zapraszamy Państwa do przyłączenia się do grona Naszych stałych klientów. Gwarantujemy zadowolenie i wysoką jakość świadczonych usług!

 

 

 

Serdecznie Zapraszamy

3

 

Kontakt

41-250 Czeladź,
Wojkowicka 14a

32 763... 74 54więcej

Wyślij wiadomość

Proszę podać treść wiadomości

Błędnie wypełniony adres

Nieprawidłowy telefon

  kod bezpieczeństwa

Twoja wiadomość została wysłana.

Wystąpił bład podczas wysyłania wiadomości. Spróbuj ponownie później.

Ok


Godziny otwarcia: otwarte teraz do 16:00

 • Pn
 • Wt
 • Śr
 • Czw
 • Pt
 • So
 • Nd