Eko - Jumir Sp. z o.o. -Transport odpadów, Utylizacja odpadów,...

41-250 Czeladź, Wojkowicka 14a

32 763... 74 54więcej

Twoja lokalizacja

zmień lokalizację

   

 • Street View
 • Mapa

Oferta

OFERTA WSPÓŁPRACY

 

Szanowni Państwo,

W imieniu Firmy Eko-Jumir Sp. z o. o zachęcamy Państwa do zapoznania się z Naszą ofertą.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom firma Eko-Jumir Sp. z o.o. koncentruje się na działalności z zakresu gospodarowania odpadami. W ramach świadczonych przez Nas usług gwarantujemy doskonale zorganizowany transport, kompleksowe zagospodarowanie odpadów,
w tym odzysk
.

 

Główną domeną działalności Naszej firmy jest jej dbałość o solidną obsługę, dlatego możemy się pochwalić coraz większą ilością stałych klientów, korzystających z Naszych usług.

 

Nasza Firma specjalizuje się w zakresie odbioru odpadów przemysłowych, remontowo-budowlanych i niebezpiecznych. Prowadzimy także odzysk tworzyw sztucznych, surowców wtórnych
i odpadów z mechanicznej obróbki. Pragniemy Państwu zaproponować odbiór i skup zużytego sprzętu elektronicznego bezpośrednio z siedziby firm. Wystawiamy Karty Przekazania Odpadów (KPO) po odbiorze sprzętu. Szczegółowy wykaz odpadów znajdą Państwo na Naszej stronie internetowej www.ekojumir.pl

 

Wynajmujemy także kontenery na gromadzenie odpadów o pojemnościach: 5m3, 7m3, 10m3, 20m3, 30m3. Wszystkie ceny są uzależnione od miejsca, rodzaju i ilości odbieranego odpadu.

 

W ostatnim czasie wzbogaciliśmy naszą ofertę
w zakresie odbioru styropianu odpadowo- opakowaniowego oraz surowców wtórnych (makulatury, folii, big-bagów i opakowań typu PET). Oferujemy atrakcyjne ceny skupu.


Posiadamy odpowiednie tereny, hale magazynowe, które pozwalają nam na sprawne zorganizowanie przyjęcia odpadów i dalszy ich proces utylizacji, w tym odzysk.
W ramach świadczonych przez Nas usług firma Eko-Jumir Sp. z o.o. posiada wszystkie stosowne decyzje, które gwarantują jej działanie zgodnie z przepisami w prawie polskim
i europejskim, w trosce o ekologię i ochronę środowiska.

 

 

Informujemy że posiadamy:

 1. Zezwolenie na odzysk odpadów innych niż niebezpieczne
 2. Zezwolenie na prowadzenie działalności w zakresie transportu odpadów niebezpiecznych i innych niż niebezpieczne
 3. Zezwolenie na zbieranie odpadów niebezpiecznych i innych niż niebezpieczne

W oparciu o Państwa wymagania i zadowolenie, staramy się, aby każda oferta była dostosowywana w sposób indywidualny, w zależności od potrzeb każdego klienta. Jesteśmy gotowi spełniać oczekiwania najbardziej wymagających kontrahentów.

 

Możemy śmiało stwierdzić, iż jesteśmy sprawdzonym Partnerem gotowym do współpracy. Świadectwem wiarygodności Firmy Eko-Jumir Sp. z o. o. są posiadane referencje i rekomendacje.

 

W celu poznania szczegółowej oferty Naszej firmy prosimy o kontakt z działem handlowym: 784 918 421.

 

Jesteśmy do Państwa dyspozycji i przyjmujemy zapytania i zgłoszenia codziennie od poniedziałku do piątku w biurze siedziby firmy w godz. od 8:00 do godz. 16:00 lub pod numerem telefonu komórkowego w godzinach późniejszych.

 

 

Zapraszamy Państwa do przyłączenia się do grona Naszych stałych klientów. Gwarantujemy zadowolenie i wysoką jakość świadczonych usług!

 

 

 

Serdecznie Zapraszamy

2

 

Kontakt

41-250 Czeladź,
Wojkowicka 14a

32 763... 74 54więcej

Wyślij wiadomość

Proszę podać treść wiadomości

Błędnie wypełniony adres

Nieprawidłowy telefon

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

  kod bezpieczeństwa

Twoja wiadomość została wysłana.

Wystąpił bład podczas wysyłania wiadomości. Spróbuj ponownie później.

Ok

www: www.ekojumir.pl


Godziny otwarcia: otwarte dzisiaj od 8:00

 • Pn
 • Wt
 • Śr
 • Czw
 • Pt
 • So
 • Nd